NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Paweł Galiński
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Paweł Galiński | Bukiety i Pejzaże
  Paweł Galiński urodził się w 1975 roku w Gdańsku, mieszka i tworzy w Tczewie. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków (ZPAP). W latach 1997-2001 uczył się w prywatnej szkole artystycznej Akademii Multimedialnej w Gdańsku, którą ukończył uzyskując dyplom artysty plastyka - projektanta. Jego promotorami byli: Profesor dr hab. Piotr Kawiecki (wykładowca Katedry Filozofii UG), oraz mgr sztukii i teoretyk sztuki Janusz Janowski (prezes ZPAP - Okręgu Gdańskiego).
   
autorska strona www: http://www.pgalinski.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©