NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Agata Padoł Ciechanowska
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Agata Padoł Ciechanowska | Obrazy
  Internetowa galeria malarstwa prezentująca prace z poszczególnych okresów mojej twórczości. Są tutaj nowoczesne obrazy olejne i akrylowe na płótnie oraz cykle abstrakcyjne na papierze. Jest to jakieś spotkanie z formatem, kolorem, dźwiękiem i ruchem. Może jest to droga po śladach już istniejących a może obok nich. Zawsze jest to trochę podróż w nieznane, bo nigdy do końca nie wiadomo w co zamieni się puste płótno.
   
autorska strona www: http://www.agatapadol.netgaleria.eu
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©