NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Anna Chabros
  wystawa witraży w polskiej netgalerii sztuki
  Anna L.Chabros-absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom z malarstwa i grafiki u profesora Stanisława Góreckiego. Zawodowo zajmuje się projektowaniem przemysłowym...biżuteria, ubrania, obuwie dziecięce, lampy unikatowe... Dwie Zaprojektowane kolekcje obuwia dziecięcego dla firmy KRI-MAX zdobyły złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich w 1996r i 1997r i Nagrodę -Godło Fundacji Teraz Polska pod patronatem Prezydenta RP w 1997r. Od kilku lat zajmuje się także malarstwem witrażowym na szkle,tworząc swoją własną, rozpoznawalną technikę.
   
autorska strona www: http://www.annachabros.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©