NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Andrzej Zujewicz
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Andrzej Zujewicz | Obrazy i Fotografia
  Andrzej Zujewicz urodził się w Zabrzu w 1971 roku. W roku 1991 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. W latach 1991-97 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom z malarstwa obronił z wyróżnieniem w pracowni prof Włodzimierza Kunza w 1997 roku. Ukończył Studium Pedagogiczne przy ASP w Krakowie. Po studiach zamieszkał w Żubrówce na Suwalszczyźnie. Pracował jako instruktor - terapeuta w Warsztacie Terapii Zajęciowej TPD w Suwałkach. Od roku 2000 pracuje w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki, gdzie jest kuratorem wielu wystaw w galeriach sztuki współczesnej Chłodna 20 i PAcamera. Jest założycielem i przewodnikiem Suwalskiej Grupy Twórczej działającej przy galerii fotografii PAcamera.
   
autorska strona www: http://www.zujewicz.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©