NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Adziok
  wystawa decoupage w polskiej netgalerii sztuki - Adziok | Biżuteria i Ślub
  Oto ja, Adziok :) Z mutacji imienia Ada wyszedł sobie Adziok :) A więc ów Adziok postanowił założyć sobie sklepik internetowy. Po co? "Zakątek rzeczy wyjątkowych" powstał ,po pierwsze z wielkiej pasji tworzenia, po drugie z wielkiej chęci posiadania czegoś, co inni mieć nie będą (chyba,że se zrobią heh). Jako miłośniczka inności wszelakiej i antagonistka masówek również wszelakich, brakowało mi czegoś, co jest robione w pojedynczych egzemplarzach a nie na masową skalę. I oto tak się mi postanowiło, niczym Adam Słodowy "zrób se sam" ;) Tak w skondensowanym skrócie to wygląda. "Zakątek" działa na 2 sposoby : 1- na zasadzie galerii, gdzie prezentować będę wszystkie wykonane projekty oraz 2-jako sklep, gdzie każdy może dokonać zakupu. Rękodzieło artystyczne jednak, cechuje się tym, że nie posiada nakładów magazynowych. W związku z tym każda rzecz, jeżeli nie jest aktualnie dostępna może powstać na zamówienie, taka sama lub wedle upodobań ze zmiana kolorystyki. Oczywiście równa się to z nieco dłuższym czasem oczekiwania na produkt, który musi dopiero powstać :) Przy takiej opcji wszystko ustalane jest indywidualnie drogą mailową lub inną. Istnieją również tzw, zamówienia specjalne-spersonalizowane. Dotyczą najczęściej zaproszeń ślubnych, winietek, podziękowań,albumów scrapbook z aranżacją zdjęć itd. W takich przypadkach należy wziąć pod uwagę już nie tylko kilka dni na zrealizowanie zamówienia ale co najmniej 2-3 tygodnie ( w zależności od rodzaju zamówienia). Wszystko oczywiście jest ustalane indywidualnie z każdym z Państwa. Również przy tym rodzaju zamówień obowiązuje inny rodzaj opłat - pobierana jest zaliczka w wysokości 30% całości zamówienia, która po zrealizowaniu projektu zostaje doliczana do całości ceny. Pracę nad zamówieniem rozpoczynam od momentu wpływu zaliczki na konto. W przypadkach nieuzasadnionego odstąpienia od umowy, już po rozpoczęciu realizacji projektu zaliczka nie jest zwracana. To tyle w sprawach formalnych :) Po wgląd w wiekszą ilość zdjęć produktów zapraszam na mojego bloga (w zakładce na górze strony). Na koniec pozostaje mi tylko zachęcić Państwa do wpisów w zakładce "Księga gości".
   
autorska strona www: http://www.adziok.decoart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©