NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Natalia Jastrzębska
  wystawa biżuterii w polskiej netgalerii sztuki - Natalia Jastrzębska | Ustronny Babiniec
  Odkąd pamiętam, zawsze chciałam robić „coś”, co by cieszyło kobiece oko i duszę. Od około 3 lat ,wieczorami ,tworzę biżuterię artystyczną oraz ozdoby dla domu w wielu technikach (m.in. decoupage, filc i glina)Od jakiegoś czasu jestem zakochana w satynie, a to za sprawą koleżanki Karolki J.Co jakiś czas biegamy po satynę do Tkaninarium, by później móc tworzyć z niej kwieciste brosze i inne kobiece zachcianki. Jak tylko mam czas ,latam również po angielskich ciuchlandach w poszukiwaniu oryginalnej odzieży i materiałów. Od dłuższego czasu, jako animator kultury, czynnie zaangażowałam się w ideę tworzenia i umacniania, pod względem artystycznym, wiosek tematycznych… to wspaniała przygoda i wspaniała idea. Wspieram również swym działaniem GOK w Ustroniu Morskim prowadząc warsztaty rękodzieła dla dzieci i Pań.
   
autorska strona www: http://www.ustronnybabiniec.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©