NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Pracownia Rękodzieła Adrianna
  wystawa decoupage w polskiej netgalerii sztuki | Adrianna Grabińska - Kroczyk
  Nazywam się Adrianna Grabińska-Kroczyk. Mieszkam, pracuję i tworzę w maleńkim pomorskim miasteczku - w Prabutach. Pracuję jako neurologopeda i surdopedagog - prowadzę terapię mowy i komunikacji. Moja pasja pozwala mi nabrać dystansu do spraw zawodowych. Od 6 lat prowadzę firmę, która niemal równocześnie wzbogaciła się o Pracownię Rękodzieła.
   
autorska strona www: http://www.adrianna.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©