NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Edward Siekierzyński
  wystawa rzeĽby w polskiej netgalerii sztuki - Edward Siekierzyński
  Urodzony 05 marca 1950r. w Stargardzie Szczecińskim nad rzek± In±, od dzieciństwa maluje i rzeĽbi. Kształci się samodzielnie w uprawianiu sztuk pięknych do dzi¶. W 1970 roku, za pierwsze zarobione pieni±dze kupił olejne farby artystyczne… Od 1977 roku uczestniczy w plenerach malarskich w kraju i za granic±. W 1981 roku z Ministerstwa Kultury i Sztuki otrzymuje uprawnienia do wykonywania zawodu artysty plastyka. Od tego też roku zajmuje się medalierstwem – zrealizował w br±zie przeszło 80 medali i plakiet(kilka w depozycie Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu).
   
autorska strona www: http://www.e_siekierzynski.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©