NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Anna Karpińska
  wystawa biżuterii w polskiej netgalerii sztuki - Anna Karpińska
  KAP GALERIA. Biżuteri± zajmuję się od ponad czterech lat, a wszystko zaczęło się dosyć banalnie od marzeń...marzyłam o biżuterii, która będzie w jakim¶ stopniu odzwierciedleniem mojej osobowo¶ci oraz idealnym uzupełnieniem stroju...takiej biżuterii niestety nigdzie nie mogłam kupić. Wykonana przeze mnie biżuteria zachwycała osoby, które się z ni± zetknęły i tak powstało kolejne marzenie...marzenie o miejscu, w którym będę mogła prezentować nowe pomysły i wszyscy będ± mieć do niego dostęp. Tak przed dwoma laty pojawiła się w mojej głowie KAP GALERIA. Dzięki wsparciu męża i najbliższych udało mi się spełnić to marzenie. Kilka razy w tygodniu na stronie KAP GALERII pojawiaj± się nowe wzory, zatem zapraszam do zapoznania się z aktualn± ofert±. Na dzień dzisiejszy w ofercie znajduj± się kolczyki, pier¶cionki, bransolety, zawieszki czy też broszki wykonane z minerałów, masy perłowej, kryształów Swarovski, drewna egzotycznego, szkła, srebra oraz półfabrykatów posrebrzanych.
   
autorska strona www: http://www.kapgaleria.com
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©