NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Ewa Szymańska
  wystawa witraży w polskiej netgalerii sztuki - Ewa Szymańska
  Helios to grecki bóg słońca, który obdarzał ziemię światłem i ciepłem. Wykonując witraże, a w szczególności lampy witrażowe, staram się kontynuować jego dzieło i nadawać światu ciepłe i nastrojowe barwy, które ukoją zmęczone codziennością zmysły. W zagonionej, pełnej stresów codzienności dnia powszedniego brakuje nam koloru i kontemplacji. Witraż swoją barwą i przenikającym przezeń światłem zmienia otaczającą nas szarą rzeczywistość. Natomiast biżuteria, którą wykonuję, pozwala zabrać ze sobą kawałek tego świetlistokolorowego świata, gdziekolwiek byśmy nie byli.
   
autorska strona www: http://www.helios.decoart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©