NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Przemek Sokół
  wystawa sztuki sakralnej w polskiej netgalerii sztuki - Przemek Sokół
  Odkąd pamiętam, muzyka fascynowała mnie w całej swojej rozpiętości. Od zawsze pociągało mnie bardzo wiele różnych jej gatunków i nigdy nie potrafiłem ograniczyć się tylko do jednego z nich. Moje fascynacje tą dziedziną zawsze biegły wielotorowo. Nigdy też nie potrafiłem jej wartościować czy zamykać w przygotowanych wcześniej szufladkach. Najważniejszym kryterium jakiejkolwiek oceny pozostawało jedynie to, czy pojawia się w niej emocja. Bo dla mnie muzyka to emocja zaklęta w dźwięku. Jedyne i niepowtarzalne połączenie matematyki z metafizyką... Tą właśnie pasją, która od dziecka mi towarzyszy i która w znacznym stopniu mnie ukształtowała, chciałbym się z Wami podzielić. Zapraszam serdecznie. Przemek Sokół.
   
autorska strona www: http://www.przemeksokol.com
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©