NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Edmund Szpanowski
  wystawa rzeźby w polskiej netgalerii sztuki - Edmund Szpanowski
  Pamiętam,był to piękny lipcowy dzień roku 1972,tuż przed samymi żniwami. Na podwórku leżała pryzma wierzbowego drewna porąbanego na opał. Wziąłem do jednej ręki klocek,do drugiej kozik i z czystej nudy zacząłem dłubać. Wyszła z tego kapliczka,którą mam do dzisiaj. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z drewnem i dłutem. Sztuka i możliwość tworzenia stanowi dla mnie pewnego rodzaju wzlot duchowy,jest radością mojego życia. Tworzenie daje mi poczucie wolności oraz prawo do własnej interpretacji tego, co mnie otacza,do kreowania własnej rzeczywistości.
   
autorska strona www: http://www.szpanowski.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©