NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Andrzej Tadeusz Kotkowski
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Andrzej Tadeusz Kotkowski
  Jestem humanistą. Magistrem filologii polskiej o specjalności upowszechnianie kultury i absolwentem podyplomowych studiów w dziedzinie religioznawstwa w specjalności etyka na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowania twórczością, którą się aktualnie zajmuję profesjonalnie, datują się od wczesnych lat szkolnych. Najpierw uczęszczałem na zajęcia do pracowni rysunku i malarstwa w Domu Kultury Warszawa Włochy. Potem studiowałem 5 lat techniki graficzne w pracowni prof. Ewy Walawskiej na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.(Akademia Otwarta) oraz malarstwo w pracowni prof.Grzegorza Pabla.
   
autorska strona www: http://www.kotkowski.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©