NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Anna Kantorysińska
  wystawa tkaniny artystycznej w polskiej netgalerii sztuki - Anna Kantorysińska
  Jestem projektantką mody. Moje kolekcje są odzwierciedleniem moich przeżyć, wspomnień, fantazji, tego co widzę i czuję. Opowiadają o moich podróżach, tych prawdziwych i tych wymyślonych. Jedna z moich kolekcji- „Diuna” jest wyrazem tęsknoty za egzotycznymi wyprawami, fascynacją światem orientu i nierealnymi bajkami tysiąca i jednej nocy. Inna kolekcja jest o mojej kotce. Moja Mićka, przepiękne czarnobiałe zwierzątko o kryształowo-zielonych oczach, uwielbiała się wylegiwać na jedwabiach i taftach, z najwyższą pogardą traktując podlejsze gatunki tkanin.
   
autorska strona www: http://www.kantorysinska.decoart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©