NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Justyna Anna Więckiewicz
  wystawa rzeĽby w polskiej netgalerii sztuki - Justyna Anna Więckiewicz
  Ukończyłam Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w pracowni prof. Adolfa Ryszki. Dyplom pod kierunkiem prof. Macieja Szańkowskiego. W rzeĽbie zawsze inspirował mnie człowiek, jego ciało, które dowolnie kadruję, ucinam, często deformuję i zamykam w kubiczne formy. Glina jako materiał, w którym pracuję, stwarza mnóstwo możliwo¶ci, ale także wyznacza granice. Jednakże jest to tworzywo, w którym najlepiej wyrażam się twórczo.
   
autorska strona www: http://www.wieckiewicz.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©