NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Renata Gorączko
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Renata Gorączko
  Rg-Art jest sklepem-galerią internetową gdzie prezentuję swoją twórczość malarską i rękodzieło artystyczne. Do każdej wykonywanej pracy podchodzę indywidualnie i nastrojowo. Wykorzystuję media olejne, akrylowe, stosuję techniki własne. Prace malarskie prezentowałam w kraju i za granicą na wielu wystawach zbiorowych w galeriach, na plenerach malarskich , przeglądach i konkursach artystycznych. W swojej twórczości oprócz kwiatów i krajobrazów przedstawiam swoje osobiste spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość. Fotografie prezentowanych prac starałam się wykonać tak, aby najwierniej oddać realną kolorystykę obrazu, jednak może ona nieznacznie odbiegać od oryginału. Mam nadzieję ,że każdy z odwiedzających znajdzie coś interesującego dla siebie.
   
autorska strona www: http://rg-art.renatagoraczko.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©